Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek tuż po godz. 14 na trasie ekspresowej S1 w Rybarzowicach. Na prostym odcinku drogi 64-letni Białorusin kierujący tirem zjechał na pobocze i uderzył w bariery energochłonne.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do wypadku doszło na pasie w kierunku Bielska-Białej. Wstępne ustalenia policjantów z drogówki wskazują, iż kierujący tirem, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w bariery energochłonne. Na skutek zderzenia mężczyzna najprawdopodobniej wypadł z kabiny i upadł na bariery, ponosząc śmierć na miejscu.

Samochodem przewożone były opony. Ładunek częściowo spadł z tira i stoczył się na drogę. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku i proszą o kontakt świadków zdarzenia.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej