Mężczyzna najpierw zastraszył swoją babcię, a później ukradł jej z domu telewizor. Wspólnie złapali go policjanci ze Strumienia i Zebrzydowic.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jak informuje cieszyńska policja, do domu 70-latki wrócił wnuczek i chciał wziąć telewizor. Gdy kobieta nie zgodziła się, mężczyzna zaczął jej grozić i awanturować się. Nie pomogło nawet zamknięcie drzwi na klucz, bo te krewki wnuczek wyważył i siłą wziął telewizor, po czym odjechał  samochodem.

70-latka sprawę zgłosiła na policję. Wspólne działania mundurowych ze Strumienia i Zebrzydowic doprowadziły do lombardu w Jastrzębiu Zdroju – tam znalazł się zastawiony przez 22-latka telewizor. Zaskoczony mężczyzna wpadł niespełna dwie godziny po rozboju.

Agresywny wnuczek usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia, a decyzją sądu następne trzy miesiące spędzi w areszcie

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem