Mężczyzna spacerujący ul. Morcinka w Cieszynie znalazł portfel. Jak się okazało, w środku było kilka tysięcy złotych oraz karty bankomatowe. Znalazca natychmiast zgłosił się na policję.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

49-letni mieszkaniec Cieszyna, spacerując ul. Morcinka w Cieszynie, zauważył na parkingu zgubiony portfel. Jak się okazało, w środku było kilka tysięcy złotych oraz karty bankomatowe. Mężczyzna natychmiast zgłosił się do cieszyńskiej komendy i osobiście przekazał znalezione przedmioty  policjantom.

Funkcjonariusze szybko ustalili miejsce zamieszkania ich właścicielki. Okazała się nią 59-letnia mieszkanka Cieszyna. O zgubieniu portfela zorientowała się w momencie, gdy policjanci poinformowali ją o znalezisku. W ogóle nie była świadoma tego, że straciła cenne przedmioty. Dokładnie opisała swój portfel oraz wskazała, jaka kwota pieniędzy się w nim znajdowała. Zgubę odebrała osobiście w cieszyńskiej komendzie.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem