Nawet do 5 lat więzienia grozi dwójce mężczyzn, którzy w Bielsku-Białej ukradli materiały budowlane o wartości blisko 2 tysięcy złotych. Sprawcy zostali ujęci na gorącym uczynku przez pracowników ochrony.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do kradzieży doszło w jednym z hipermarketów przy bielskiej ul. Bohaterów Monte Cassino. Jak informuje Elwira Jurasz, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, dwaj młodzi mężczyźni ukradli tam materiały budowlane o wartości blisko 2 tysięcy złotych.

Złodzieje mieli jednak pecha, ponieważ moment kradzieży zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Pracownicy ochrony schwytali sprawców, wezwali na miejsce policjantów i przekazali złodziei w ich ręce. Zatrzymanemu 27-latkowi i jego o rok starszemu wspólnikowi postawiono już zarzuty. O ich dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem