Najbliższe 3 lata może spędzić w więzieniu 58-letni mężczyzna, który zaatakował interweniujących policjantów. Napastnik został szybko obezwładniony przez mundurowych z komisariatu w Kobiernicach. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W nocy policjanci interweniowali w sprawie nietrzeźwego mężczyzny, który wszczął awanturę na jednej ze stacji paliw w Kobiernicach. Sprawca zachowywał się wyjątkowo agresywnie i wulgarnie. Widok mundurowych nie zrobił na nim większego wrażenia. W dalszym ciągu zachowywał się arogancko.

W pewnym momencie napastnik zaatakował policjantów. Usiłował ich uderzyć i kopnąć. Odnosił się do nich w lekceważący sposób i obrzucał wyzwiskami.

Sprawca został szybko obezwładniony. Zakuto go w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Został przewieziony do policyjnego aresztu. Postawiono mu już zarzuty.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem