Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 81-letniej mieszkanki Żywiecczyzny. W akcji wzięło udział ponad 70 osób.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację o zaginięciu 81-letniej kobiety. Starsza pani wyszła z domu pod nieobecność domowników przed g. 10.  Gdy bliscy wrócili do domu, od razu zaczęli jej szukać. Bez efektu, dlatego poinformowali o zaginięciu 81-latki policjantów. Sytuacja była bardzo poważna z uwagi na wysoką temperaturę oraz to, że kobieta ma problemy z pamięcią.

Policjanci oraz strażacy rozpoczęli poszukiwania. W akacji brał udział ponad 70 osób, przeszukiwały okolicę, w której mieszka kobieta. Do policjantów biorących udział w akcji podeszła osoba, która powiedziała, że widziała zaginioną 81-latkę godzinę wcześniej, wskazała miejsce.

Starsza pani została odnaleziona, siedziała w zaroślach. Na miejsce wezwano zespół pogotowia ratunkowego, a następnie kobietę przekazano rodzinie. 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem