Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do zdarzenia doszło na ul. Listopadowej w Bielsku-Białej. Kierująca renault w czasie cofania doprowadziła do zderzenia z bmw. Nie zatrzymała się jednak i kontynuowała jazdę. Zauważyli to świadkowie, którzy ruszyli za nią w pościg.

- Kierująca jechała całą szerokością jezdni i odbijała się od krawężników, stwarzając poważne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na bielskiej ul. Portowej utraciła panowanie nad pojazdem i wjechała w przydrożne ogrodzenie. Ujęli ją świadkowie i przekazali w ręce patrolu - wyjaśnia Elwira Jurasz, rzeczniczka bielskiej policji.

Badanie alkomatem wykazało, że 21-latka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Nie miała prawa jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej teraz do 2 lat więzienia. Z własnej kieszeni będzie też musiała uregulować szkody, do których doprowadziła w wyniku obu kolizji.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.