Dzielnicowy z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach wraz ze swoim kierownikiem zatrzymali sprawcę pobicia. 26-latkowi postawiono już zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do zdarzenia doszło na ul. Kopcia w Czechowicach-Dziedzicach. Sprawca zaatakował 34-letniego mężczyznę i dotkliwie go pobił. Pokrzywdzony zaalarmował o zdarzeniu policjantów.

- Chwilę później dzielnicowy z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach wraz ze swoim kierownikiem zatrzymali sprawcę - wyjaśnia Elwira Jurasz, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany napastnik miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Postawiono mu już zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem