Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 8.40 na ul. Cesarskiej w Wieprzu. - Jak wstępnie ustalili policjanci, 23-letni mieszkaniec Sosnowca, kierując ciężarowym mercedesem, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie do przydrożnego rowu, przewracając samochód na bok - informuje Mirosława Piątek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

W wyniku zdarzenia na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci z żywieckiej drogówki oraz komisariatu w Węgierskiej Górce zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz wyznaczyli objazdy. Od rana ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Następnie, na czas przeładunku oraz podniesienia przewróconej ciężarówki, droga została całkowicie zamknięta.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.