Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Spotkanie odbędzie się w Sali NOT-u przy ulicy 3 Maja 10, początek o g. 17. Organizatorzy to organizacje i grupy aktywnie działające na rzecz zwierząt (bezdomnych, wolnożyjących oraz dzikich), drzew i zieleni w mieście oraz dialogu urzędu ze stroną społeczną w Bielsku-Białej: Fundacja Psia Ekipa Razem Dla Zwierząt, grupa obywatelska Bielszczanie Dla Drzew, Stowarzyszenie Kotełkowa Drużyna, Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom oraz nieformalna grupa Świat w Naszych Rękach.

Kandydaci przedstawiają swoje pomysły w formie ośmiominutowych prezentacji. Wypowiedzą się na temat: opieki nad zwierzętami bezdomnymi, pomocy poszkodowanym zwierzętom dzikim, zarządzania zielenią i drzewami w mieście.

Na spotkanie zaproszone są także mieszkanki i mieszkańcy Bielska-Białej oraz okolic. Każda osoba będzie mogła zapisać swoje pytanie na specjalnie przygotowanych kartkach. Spośród nich kandydatki i kandydaci wylosują jedno, na które odpowiedzą.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.