Okrzesik i Niezależni.BB przypominają, że 1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Tego dnia zaprezentują swój program wyborczy poświęcony seniorom. Zapraszają także na bezpłatne badania.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- Seniorzy są ważną i coraz liczniejszą grupą naszego społeczeństwa. Chcemy, by czuli wsparcie od władz miasta, mieli poczucie, że ich potrzeby są widziane i zaspokajane. Mam na myśli pomoc zarówno w formie objęcia części osób tzw. teleopieką, wdrożenie programu budownictwa senioralnego, jak również wraz z radami osiedli organizację zajęć i inicjatyw dedykowanych tej grupie mieszkańców - zapowiada Janusz Okrzesik, kandydat na prezydenta Bielska-Białej.

1 października on i kandydaci na radnych zapraszają na bezpłatne badania pod kątem osteoporozy a także badanie słuchu. Będzie także możliwość porozmawiania z fizjoterapeutą, który poradzi, jak na co dzień zadbać o sprawność fizyczną.

Badania będzie można wykonać na placu Wojska Polskiego w godzinach 9-12 oraz na placu Chrobrego w godzinach 13-17.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem