Policjanci z Cieszyna ustalają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w środę na drodze krajowej nr 81. Na jezdni prowadzącej w kierunku Skoczowa audi zderzyło się z pojazdem służby drogowej malującym pasy na jezdni.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do tego groźnego zdarzenia doszło w Drogomyślu na drodze krajowej nr 81. Według wstępnych ustaleń policjantów kierująca audi kobieta, która jechała w kierunku Skoczowa, podczas wyprzedzania i zmiany pasa ruchu uderzyła w tył maszyny malującej pasy na jezdni. W trakcie zderzenia w tym pojeździe pracowało dwóch mężczyzn. Starszy z nich, 41-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu dalszej pomocy i objęto opieką medyczną.

Okazało się, że 37-letnia mieszkanka gminy Suszec była trzeźwa, miała też prawo jazdy. Na miejscu zdarzenia pracowali mundurowi z cieszyńskiej drogówki, którzy gromadzili materiał dowodowy, mający wyjaśnić dokładne okoliczności wypadku. W wyniku zderzenia pojazdów na jezdni rozlała się farba, w związku z czym konieczne było wyłączenie tego odcinka z ruchu na kilka godzin.

Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą udzielić informacji na temat tego wypadku.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem