Do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej. 35-latek podejrzany jest o psychiczne znęcanie się nad swoją 72-letnią matką. W przeszłości mężczyzna był już karany za przemoc domową.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej, gdzie mężczyzna wszczął awanturę ze swoją matką. W czasie kłótni groził kobiecie śmiercią, poniżał ją i wyzywał. Policjanci szybko i skutecznie obezwładnili napastnika. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu alkomatem. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz policjanci doprowadzili go do prokuratury, a potem do sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu.

W przeszłości mężczyzna był już karany za przemoc domową, sąd skazał go na karę pozbawienia wolności. Z więzienia wyszedł w październiku zeszłego roku. Grozi mu 5 lat więzienia.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Bartosz T. Wieliński poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  recydywa ...wiec kula w łeb i po problemie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0