Policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali 49-latka, który groził swojej córce śmiercią. Żywiecki sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednej z miejscowości w gminie Porąbka, gdzie agresywny mężczyzna wszczął awanturę z domownikami. W czasie kłótni mężczyzna groził swojej córce, że ją zabije. Policjanci zatrzymali awanturnika i przewieźli go do policyjnego aresztu.

Okazało się, że to nie jedyne przestępstwo, którego mężczyzna dopuścił się w ostatnim czasie. 25 października tuż po 12 w Porąbce na ulicy Żywieckiej został zatrzymany do kontroli drogowej przez patrol z wydziału ruchu drogowego. Badanie alkomatem wykazało wówczas, że kierując samochodem marki Saab ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

49-latek usłyszał już zarzuty gróźb karalnych kierowanych wobec córki oraz kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Żywiecki sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem