Nawet trzy lata może spędzić w więzieniu 33-letnia bielszczanka, która groziła nożem swojej 28-letniej koleżance. Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali kobietę, przedstawiono jej już zarzuty Prokurator zastosował wobec niej policyjny dozór.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na bielskim osiedlu Wojska Polskiego. Z ustaleń policji wynika, że kobiety wspólnie spożywały alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do awantury W czasie kłótni 33-latka zaatakowała swoją koleżankę. Groziła jej nożem, zraniła niegroźnie w dłonie.

 Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali awanturniczkę. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma w organizmie 2 promile alkoholu. Przewieziono ją do policyjnego aresztu. Przedstawiono jej już zarzuty, została doprowadzona do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niej policyjny dozór.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Jarosław Kurski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem