Nawet do 5 lat więzienia grozi 33-letniemu bielszczaninowi, który jest podejrzany o znęcanie się nad matką i ojcem oraz posiadanie środków odurzających. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu I w Bielsku-Białej po kolejnej awanturze, którą wszczął z bliskimi.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci zostali wezwani na interwencję do mieszkania na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej, gdzie mężczyzna wszczął awanturę ze swoim 66-letnim ojcem i 65-letnią matką. Groził, że ich zabije, wyzywał ich i poniżał. Awanturnik został szybko i skutecznie obezwładniony przez policjantów. W czasie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze odnaleźli środki odurzające. Mężczyzna został zakuty w kajdanki. Przewieziono go do policyjnego aresztu.

Dzisiaj przedstawiono mu zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Bartosz T. Wieliński poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem