Policyjni wywiadowcy z wydziału prewencji po raz kolejny zatrzymali 34-letniego bielszczanina, który jest podejrzany o posiadanie narkotyków. Sprawca po raz pierwszy wpadł w piątek.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W miniony piątek, tuż po godz. 20, na ul. Sienkiewicza w Bielsku-Białej, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę kierującego volkswagenem. - W czasie kontroli kierujący samochodem 34-latek zachowywał się wyjątkowo nerwowo. Podczas jego przeszukania policjanci odnaleźli narkotyki, m.in. 13 tabletek ecstasy - wyjaśnia Elwira Jurasz, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Postawiono mu zarzuty. W sobotę opuścił policyjny areszt. Jak poinformowała Elwira Jurasz, jeszcze tego samego dnia, tuż po godz. 22, na ul. Krzemowej w Kozach, 34-latek został ponownie zatrzymany przez policjantów. Mundurowi po raz kolejny odnaleźli przy nim narkotyki.

O dalszym losie sprawcy rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd. Za te przestępstwa grozi mu do 3 lat więzienia.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Aby tak traktować europejczyka to jest skandal.......wyraźne ograniczanie wolności osobistej.....KD i KOD czas demonstrować
  już oceniałe(a)ś
  0
  0