Napastnik zrabował pieniądze i uciekł. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja zdecydowała się opublikować zdjęcia poszukiwanego mężczyzny licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do zdarzenia doszło 29 października około g. 3.23 nad ranem. Do sali sprzedażowej stacji paliw wszedł mężczyzna ubrany w zieloną bluzę albo kurtkę o długości poniżej pasa, szare spodnie, ciemne obuwie, niebieską kominiarkę lub niebieską czapkę i niebieski szalik albo chustę zasłaniającą twarz.

Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy napadu na stację benzynową
Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy napadu na stację benzynową  Policja Bielsko-Biała

Z wyglądu napastnik ma około 20 – 25 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma około 175 - 180 cm wzrostu. Przedmiotem przypominającym broń zagroził pracownicom stacji, po czym zrabował 1,3 tys. zł. Miał ze sobą przedmiot przypominający broń oraz torbę oklejoną brązową taśmą.

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812-12-55, 33 812-12-00, 33 812-12-80, 33 812-14-20, nr alarmowy 112, adres e-mail: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość! - policja prosi o pomoc.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Bartosz T. Wieliński poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  To nie stacja benzynowa a zwyczajny sklep nocny a facet potrzebował forsy ponieważ pracodawca nie dal wypłaty
  już oceniałe(a)ś
  0
  0