Do 13 stycznia mieszkańcy Cieszyna mogą głosować na najciekawiej zaprojektowaną świąteczną witrynę sklepową.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Konkurs na najciekawiej zaprojektowaną świąteczną witrynę ogłosił Zamek Cieszyn, a patronuje mu burmistrz miasta. - Chcemy zachęcić mieszkańców do wyboru najpiękniejszej świątecznej wystawy - wyjątkowej, zachęcającej do zakupów i tworzącej pozytywny wizerunek handlowego miasta. Chcemy nagrodzić właścicieli sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych, którzy - sami bądź przy współpracy z projektantem - tworzą wybijające się w przestrzeni publicznej Cieszyna wystawy - wyjaśniają organizatorzy.

Nagrody przyzna jury oraz mieszkańcy głosujący na stronie www.zamekcieszyn.pl. Oceniana będzie skuteczność reklamy, kompozycja, oryginalność, pomysłowość, estetyka i nawiązanie do lokalności. W skład jury wchodzą Anna Syrokosz, architektka, główna specjalistka w referacie zagospodarowania przestrzennego i ochrony krajobrazu Urzędu Miejskiego w Cieszynie, dr Joanna Wowrzeczka, artystka i socjolożka sztuki, cieszyńska radna oraz Katarzyna Worek, projektantka graficzna, pracownik działu wzornictwa Zamku Cieszyn.

Mieszkańcy mogą głosować do 13 stycznia, a nagrody zostaną wręczone 24 stycznia.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem