Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali mężczyznę, który zaatakował nożem swoją partnerkę i sąsiada. Teraz za te przestępstwa może spędzić 5 lat w więzieniu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Aleksandrowicach - dzielnicy Bielska-Białej. - W czasie suto zakrapianej alkoholem imprezy, 54-latek zaatakował nożem swoją 51-letnią partnerkę i 59-letniego sąsiada. Napastnik ranił ofiary w okolice szyi - mówi Elwira Jurasz, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Zaatakowana kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała. Natomiast pokrzywdzony mężczyzna w poważnym stanie, z urazem krtani, został przewieziony do szpitala.

Policjanci szybko zatrzymali sprawcę. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2,5 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieje zostaną mu postawione zarzuty. O dalszym losie 54-latka rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd. Grozi mu 5 lat więzienia.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem