13 stycznia na bielskim Rynku odbędzie się koncert dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytować będzie można m.in. koszulkę TS Podbeskidzie z podpisami całej drużyny.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wydarzenie rozpocznie się o g. 14 koncertem zespołu Punktera. Co godzinę na scenie będzie się pojawiać inny wykonawca: g. 15 Factory of Blues, g. 16 Rustcage, g. 17 Man of The Crowd, g. 18 Hertz Klekot, g. 19 Mikrokosmos. O g. 20:10 zaraz po Światełku do nieba, na scenę wyjdzie Karolina Perła Lapczyk z zespołem Perl Band. Do udziału w wydarzeniu zachęca prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

- Jak co roku wokół sceny rozstawione będą namioty OSP Hecznarowice, OSP Bystra, GOPR i Straży Miejskiej. Przygotowana zostanie wojskowa grochówka i gorąca herbata. Po raz pierwszy pojawi się namiot Bielskiego Klubu Fantastyki "Becon" gdzie będzie można zagrać w gry planszowe i fabularne. Również w tym roku TS Podbeskidzie zagra z WOŚP. Przekazał oryginalną koszulkę meczową z podpisami całej drużyny, która zostanie zlicytowana w trakcie finału - informuje Jarosław Zabłocki, prezes Stowarzyszenia Podbeskidzki Przegląd Muzyczny

Podczas imprezy obecny będzie Beskidek, maskotka klubu i ulubieniec kibiców, który będzie rozdawał kalendarze drużyny na ten rok.

Światełko do nieba oraz iluminację całego Rynku przygotowuje GRODA

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem