Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 43-letni mężczyzna, który jest podejrzany o znęcanie się nad krewnymi. Zatrzymali go policjanci z Bielska-Białej. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w bielskiej Wapienicy, gdzie mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 67-letnią matką i bratem. - W czasie awantury pobił pokrzywdzonych. Zwracał się do nich wulgarnymi słowami i groził pozbawieniem życia - mówi Elwira Jurasz, rzeczniczka bielskiej policji.

Policjanci szybko obezwładnili napastnika i przewieźli go do policyjnej celi. Postawiono mu zarzuty i doprowadzono go do prokuratury i sądu. Śledczy wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do tego wniosku. Najbliższe miesiące zatrzymany spędzi w areszcie. Za przemoc domową grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem