Ponad 10 tys. zł. trafi jeszcze w marcu na konto Fundacji "Serca dla Maluszka" dzięki drugiej odsłonie walentynkowej akcji charytatywnej w Galerii Sfera.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie gabinetów w budowanym centrum rehabilitacyjnym w Bielsku-Białej, którego otwarcie zaplanowano na koniec tego roku.  Od 9 do 14 lutego, klienci, którzy kupili Kartę Podarunkową Galerii Sfera, nie tylko obdarowali nią swoich bliskich. Za każdą kupioną kartę galeria zasiliła konto Fundacji "Serca dla Maluszka" kwotą równą połowie wartości zakupionej karty. Na konto fundacji trafią także środki zebrane przez wolontariuszy, którzy w Walentynki prowadzili zbiórkę do skarbonek.

– Serdecznie dziękujemy Galerii Sfera i jej klientom za ogromne serce, okazywane naszej fundacji nie tylko w Dniu Zakochanych, ale przez cały rok. Dzięki tegorocznej odsłonie walentynkowej akcji charytatywnej, wspólnie przyczynimy się do funkcjonowania bezpłatnego centrum rehabilitacyjnego dla mieszkańców naszego miasta – podsumowuje Ewelina Kliś, prezes zarządu Fundacji „Serca dla Maluszka”.

Fundacja„Serca dla Maluszka” ma pod opieką ponad 400 podopiecznych, od ośmiu lat realizuje działania wspierające m.in. osoby z niepełnosprawnością oraz rodziny zagrożone ubóstwem.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem