Od 15 marca do 15 kwietnia w Gemini Park w Bielsku-Białej odbędzie się wystawa zdjęć artystów biorących udział w koncercie #graMydoBBro. Dochód wspomoże bielskie hospicjum
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Otwarcie wystawy zaplanowane jest na 15 marca na godzinę 18. Zdjęcia wystawione będą na licytacje, a dochód przeznaczony zostanie na hospicjum, Zagra zespół SIS. Organizatorzy przypominają, że #graMYdoBBro to wspólna inicjatywa Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz lokalnych artystów.

Akcja została zapoczątkowana przez jedną ze znanych piosenkarek, która po tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, zachęciła środowiska artystyczne do integracji. Bielsko-Biała podjęło inicjatywę, ale w swój własny sposób. 11 lutego w Teatrze Polskim odbył się niezwykły koncert, w którym zagrało ponad 30 wokalistów, muzyków i zespołów z różnych środowisk.

W Gemini Park zobaczyć będzie wystawę portretów większości osób koncertu #graMYdoBBro, wykonanych przez bielskiego fotografa Arkadiusza Tumidajskiego, właściciela Studia Fotoobrazek, członka Krajowego Cechu Fotografów. Portrety zostały wykonane w kuluarach teatru. Zdjęcia wydrukowane są, dzięki wsparciu finansowemu Gemini Parku, w formacie 40x60 cm, na wysokiej jakości papierze fotograficznym, z umieszczonym stemplem autoryzacyjnym autora portretu oraz naklejone na usztywniającej piance.

5 kwietnia portrety będą opublikowane na stronie www.facebook.com/gramydobbro, cena wywoławcza to tylko 50 zł. Osoby chcące licytować powinny wpisać pod wybranym zdjęciem deklarowaną kwotę. 14 kwietnia o północy nastąpi zakończenie licytacji

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Bartosz T. Wieliński poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem