Do zdarzenia doszło w poniedziałek nad ranem. 37-letni kierowca utracił panowanie nad samochodem, przejechał rondo na wprost i uderzył w przydrożny mur. Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do zdarzenia doszło około 4.30 w Czechowicach-Dziedzicach na ulicy Legionów.  Z ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierowca renaulta mastera przejeżdżając przez rondo, utracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożny mur. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu - informuje Elwira Jurasz, rzeczniczka prasowa bielskiej policji.

37-letni kierowca został przewieziony do szpitala. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia. Policjanci przypominają, że z własnej kieszeni będzie też musiał uregulować szkody, do których doprowadził w wyniku kolizji.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Aleksandra Sobczak poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem