Dwie osoby ucierpiały w wypadkach, do których doszło na terenie powiatu cieszyńskiego. Ranna została m.in. mała dziewczynka.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do pierwszego zdarzenia doszło w rejonie szpitala na ul. Bielskiej w Cieszynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 68-letni mieszkaniec Cieszyna, który jechał tam volkswagenem, potrącił prawidłowo przechodzącą przez przejście dla pieszych 10-letnią dziewczynkę. W wyniku potrącenia dziecko doznało urazu nogi.

Do drugiego wypadku doszło na ul. Górny Bór w Skoczowie. Kierowca renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu z ul. Ciężarową i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą skodą. Do szpitala została przewieziona 81-letnia pasażerka skody, która musiała pozostać na leczeniu. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci z wydziału kryminalnego cieszyńskiej komendy prowadzą teraz postępowania w tych sprawach, ustalają ich przebieg i okoliczności.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem