Już 30 marca na godzinę zgasną światła w domach, urzędach, a także centrach handlowych. Do akcji przyłączyła się Galeria Sfera w Bielsku-Białej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Godzina dla Ziemi WWF to akcja, która w symboliczny sposób uświadamia, jak ważne dla środowiska są nasze codzienne nawyki. Wyłączenie świateł to niby prosty gest, ale ma ogromne znaczenie dla przyrody. W tym roku do akcji po raz kolejny włączy się Galeria Sfera w Bielsku-Białej. 30 marca o godzinie 20:30 zgasną światła. Aż do godziny 21:30 wyłączone będą zewnętrzne reklamy, dekoracje przed budynkiem i reklamowe oświetlenie elewacji, m.in.: logotypy własne i najemców, reklamy na parkingu, ozdobne kostki i plafony na placu przed Galerią II.

- Godzina dla Ziemi WWF co roku jednoczy miliony ludzi na całym świecie. W geście solidarności i wspólnej troski o środowisko naturalne, także w Galerii Sfera, po raz kolejny, aktywnie włączamy się w tę inicjatywę. I chociaż godzina to za krótko, by trwale pomóc środowisku, wystarczy aby zwrócić uwagę na jego potrzeby – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera.
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem