MZD w Bielsku-Białej ogłosił że od 20 maja wydzielonych z pasów drogowych będzie dziewięć stoisk do sprzedaży truskawek. O mające 10 metrów kwadratowych placyki sprzedawcy zawalczą... w losowaniu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W których miejscach staną stoiska? Trzy z nich na ul. 11 listopada i po jednym na ul. Sikorskiego, pl. Żwirki i Wigury i ul. 1 Maja. O tym, kto otrzyma jedno z 10 metrowych stoisk zadecyduje losowanie przeprowadzone przez trzyosobową komisję powołaną przez Dyrektora MZD. 

W losowaniu, co ważne, wziąć udział mogą tylko osoby, które prowadzą działalność gospodarczą w zakresie produkcji truskawek. Zwycięzcy losowania będą mogły zajmować stoisko w okresie od 20 maja do 31 lipca. 

Wnioski składać można do 18 kwietnia. Losowanie odbędzie się tydzień później, a pozwolenie do odbioru będą dostępne 10 maja. 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem