Policjanci z bielskiej komendy wraz z prokuratorem ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek około 11.20 na drodze ekspresowej S52 w Jasienicy koło Bielska-Białej. W wypadku brały udział cztery samochody, a cztery osoby zostały ranne.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do wypadku doszło w okolicy zjazdu na Międzyrzecze Górne. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w ciągniku siodłowym marki Volvo jadącym z Cieszyna wystrzeliła opona, w wyniku czego kierowca stracił panowanie nad ciężarówką i przejechał przez bariery energochłonne oddzielające pasy ruchu.

Następnie wjechał na pas ruchu z Bielska-Białej do Cieszyna i zderzył się z jadącymi z naprzeciwka osobowym mitsubishi i ciężarowym mercedesem. W te samochody uderzyła jeszcze jadąca za nimi ciężarówka.

Kierowca mercedesa i kierowca mitsubishi wraz z dwiema pasażerkami zostali przewiezieni do szpitala. Droga w kierunku Cieszyna została zablokowana.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Kiedy wreszcie zostanie wyeliminowany ruch samochodowy w Bielsku-Białej i okolicy............powinien być dopuszczony ruch rowerowy i powozów konnych ale bez meczenia koni...........ekolodzy do roboty
  już oceniałe(a)ś
  0
  3