Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali 35-latka z Poznania, który był poszukiwany przez sąd. Mężczyzna próbował ominąć samochody stojące w korku spowodowanym wypadkiem. Kiedy mundurowi zwrócili mu uwagę, zaczął się awanturować.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Policjanci z drogówki prowadzili czynności związane z wypadkiem do jakiego doszło wcześniej na tej drodze. Z tego powodu ruch w kierunku Katowic spiętrzył się i kierowcy musieli stać w korku.

Jeden z kierujących, 35-latek poruszający się samochodem marki infinity, chciał nieprzepisowo ominąć korek. Kiedy policjanci zwrócili mu uwagę i chcieli go zdyscyplinować, mężczyzna zaczął się awanturować. Jego zachowanie zaczęło utrudniać prowadzone na miejscu zdarzenia czynności.

Po wylegitymowaniu 35-latka okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej w celu odbycia kary aresztu. Niecierpliwy kierowca został zatrzymany i doprowadzony do Aresztu Śledczego w Bielsku-Białej.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem