Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku poszukują mężczyzny, który 22 lutego około godziny 18 na trasie nr 3 stoku narciarskiego Szczyrk Mountain Resort wjechał w narciarkę i zbiegł. Kobieta doznała rozległych obrażeń ciała.

Policjanci ustalili, że kobieta poruszała się na trasie nr 3 (niebieskiej) tyłem do kierunku jazdy, ucząc dzieci jeździć na nartach. Gdy wykonywała mały skręt, wjechał w nią szusujący na stoku mężczyzna. Narciarz uciekł z miejsca zdarzenia, ale kobieta rozpoznała go później na obrazie zarejestrowanym przez kamerę, gdy stał w kolejce przy bramkach.

- Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji w Szczyrku pod nr. telefonu 33 8254610 lub numery alarmowe policji; 997, 112. Gwarantujemy anonimowość - policja prosi o pomoc.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.