W sobotę w Galerii Sfera w Bielsku-Białej odbywa się pierwszy powakacyjny Charytatywny Kiermasz Książek organizowany przez Fundację Ekologiczną Arka.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ekolodzy cieszą się, bo podczas wakacyjnej przerwy nazbieraliśmy aż 3 tysiące książek. Tradycyjnie ceny zaczynają się od 1 zł.

- Wracamy po wakacyjnej przerwie i cieszymy się bardzo, iż już nie możecie się doczekać. Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej akcji. Warto się wybrać, bo książek mnóstwo, a akcję mamy tylko jeden dzień - mówi Wojciech Owczarz, pomysłodawca akcji i prezes Fundacji Ekologicznej Arka.

Miłośnicy ludzi, książek i środowiska mają kolejną okazję do nabycia po okazyjnych cenach ciekawych książek oraz wsparcia dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych. Ekolodzy cały czas zbierają książki. Można przynieść je do Punktu Informacyjnego w Galerii Sfera I, w Bielsku-Białej jest już około 10 miejsc, w których można je zostawić, ciągle dochodzą nowe. Partnerami akcji są: Galeria Sfera, Zakład Gospodarki Odpadami, Urząd Miasta Bielska-Białej, Grupa Kęty i E-Words.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem