Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jak informują organizatorzy, do udziału w debacie zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych wystawiających swoich kandydatów w wyborach do Sejmu RP w okręgu numer 27: PSL - Koalicja Polska, Prawo i Sprawiedliwość, SLD - Lewica, Konfederacja i Koalicja Obywatelska.

- Podczas dyskusji skupić się chcemy na tematach związanych z Bielskiem-Białą - zapowiadają organizatorzy. Pytania zadawać będą przedstawiciele Niezależnych.BB oraz innych bielskich organizacji pozarządowych, m.in. stowarzyszenia Beskidzki Dom, Fundacji Pozytywnych Zmian, Stowarzyszenia Aktywnych Polaków i Startup Podbeskidzie.

Debata jest otwarta dla publiczności, która również będzie mogła zadawać pytania kandydatom. Już teraz swoje pytania przesyłać można za pomocą profilu Stowarzyszenia Niezależni.BB na Facebooku oraz w wydarzeniu na tym portalu. Debata potrwa około dwóch godzin.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.