Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Dr n. med. Agnieszka Gorgoń-Komor jest teraz wiceprzewodniczącą Rady Miasta Bielska-Białej. Jest lekarką, absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalistą chorób wewnętrznych, specjalistką kardiologiem oraz absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Obecnie pełni funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Kardiologii i Kardioonkologii Beskidzkiego Centrum Onkologii Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku Białej. Ma też prywatną praktykę z zakresu kardiologii i medycyny estetycznej.

- Obecnie PiS twierdzi, że zastał służbę zdrowia w katastrofalnej sytuacji. Zawsze można tak stwierdzić, jeśli nie ma się pomysłu na własną reformę. Wcześniej były chociaż płacone nadwykonania, obecnie mamy ryczałt, który każe nam niejako przewidzieć, ile osób zachoruje. To przecież niemożliwe - mówiła przed wyborami w rozmowie z „Wyborczą”.

Agnieszka Gorgoń-Komor angażuje się w działalność społeczną, uczestniczy m.in. w Kongresie Kobiet Podbeskidzia. Prywatnie żona Klaudiusza Komora, kardiologa, szefa Beskidzkiej Izby Lekarskiej i mama Katarzyny, lekarza stomatologa. W wolnych chwilach razem z mężem wsiadają do kampera i zwiedzają Europę.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.