Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jak informuje cieszyńskie starostwo, wprowadzone zostały objazdy. Kierowcy jadący od granicy z Czechami w stronę centrum Cieszyna korzystają z objazdu poprowadzonego drogą S52 do węzła Cieszyn Wschód, a następnie ul. Bielską i Stawową w kierunku centrum miasta. Samochody jadące od granicy w kierunku Katowic i Pawłowic kierowane są drogą S52 do węzła Cieszyn Wschód, następnie na węźle z powrotem na drogę S52 w kierunku granicy do węzła Cieszyn Zachód, skąd zjeżdżają na drogę 938 ul. Katowicką w kierunku Pawłowic.

Z centrum Cieszyna do Bielska-Białej trasa objazdu poprowadzona została ul. Motelową następnie łącznikiem do S52 w kierunku Bielska-Białej. Natomiast trasa relacji Pawłowice - S52 Bielsko-Biała, Łódź poprowadzona została drogą S52, ulicą Kościelną, Jabłonną i Gwido Langera, następnie łącznikiem do S52 w kierunku Bielska-Białej.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.