Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W centrum miasta bielszczanie będą mogli dzisiaj przywitać wspólnie Nowy Rok. Organizowana przez Bielskie Centrum Kultury impreza na placu Ratuszowym rozpocznie się o 20. Przez dwie godziny gości będą zabawiać DJ-e Radia Bielsko. O 22 rozpocznie się koncert zespołu Psio Crew, a o 23 wystąpi Mariusz Kalaga ze światowymi przebojami. O północy noworoczne życzenia złoży wszystkim ze sceny prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Potem wszyscy będą mogli obejrzeć widowisko świetlno-laserowe, a dziesięć minut po północy rozpocznie się koncert zespołu Akurat, który potrwa do godz. 1 w nocy.

Na placu Ratuszowym alkohol zabroniony

Urzędnicy zapowiadają, że na teren miejskiej imprezy sylwestrowej nie będą wpuszczane osoby posiadające artykuły pirotechniczne i alkohol oraz będące pod wpływem alkoholu.

W związku z organizacją imprezy plac Ratuszowy został wyłączony z ruchu do 1 stycznia do godz. 20.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.