Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Cieszący się złą sławą zakręt jest w Bielsku-Białej na wysokości Hałcnowa, przed węzłem w Lipniku w kierunku na Cieszyn. Kierowcy najpierw napotykają na różne ostrzeżenia i ograniczenie prędkości do 60 km na godz., potem zaczyna się zakręt pod kątem 90 stopni. Wyjeżdża się z niego na kolejny odcinek S1.

Relacja na żywo z 28. Finału WOŚP

Ciekawa licytacja dla WOŚP 2020 w Bielsku-Białej

Kto mimo ostrzeżeń nie zwalnia, ma sporą szansę na to, że wyląduje w barierkach energochłonnych. Wiele zdarzeń kończy się, na szczęście, tylko rozbiciem samochodu. Setny kierowca otrzymuje pamiątkową ramkę od portalu bielskiedrogi.pl. Ramka jest autorstwa lokalnego artysty Damiana Parlickiego. W środku znajduje się pamiątkowe zdjęcie.

W zeszłym roku setny kierowca rozbił się tutaj już na początku listopada. Była to pani Beata, sympatyczna i życzliwa osoba, która postanowiła przekazać ramkę na szczytny cel. Można ją licytować i wesprzeć WOŚP. Licytować ramkę można tutaj. - Tak więc jest okazja zdobyć ramkę bez konieczności rozbijania samochodu - zapraszają do udziału organizatorzy. Bielskiedrogi.pl zapraszają do licytacji także m.in. lotu widokowego nad Beskidami oraz offroadowego wypadu w góry.

WOŚP 2020. Wiadomości, program, imprezy, aukcje - sprawdź, co się dzieje w Twoim regionie

"Gazeta Wyborcza" włącza się w pomoc. Pieniądze zebrane w puszce w całości zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wesprzyj naszą puszkę na www.siepomaga.pl/gwwosp

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.