Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Bliscy mężczyzny, którzy zaraz po jego zaginięciu zaalarmowali policję, informowali, że 24-latek może poruszać się szarym samochodem Skoda Fabia. Samochód ten został znaleziony w rejonie Jeziora Międzybrodzkiego, w środku nikogo nie było. Przez dwa dni kilkadziesiąt osób przeszukiwało okolicę, w akcji wzięli udział strażacy, motorowodniacy oraz policjanci z Bielska-Białej, Żywca i Katowic. Mężczyzna nie został odnaleziony.

Kto widział Huberta?

W poniedziałek po raz kolejny ekipa m.in. z udziałem strażaków przeszukała okolice jeziora. - Poszukiwania nie przyniosły żadnego rezultatu - informuje asp. Ilona Michalczyk z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Rysopis zaginionego Huberta: wzrost około 175 cm, średniej budowy ciała, włosy czarne, nosi okulary. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z pomarańczowymi lamówkami.

- Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812 12 55, Komisariatem Policji w Kobiernicach, tel. 33 813 07 10 lub z najbliższą jednostką policji na nr alarmowy 112 - policja prosi o pomoc.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.