Cieszyńscy policjanci szukają świadków tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wieczorem 24 grudnia na drodze wojewódzkiej 944. Kierujący samochodem 45-latek z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zginął.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do wypadku doszło w wigilijne popołudnie, około godziny 16.30 na ul. Piastowskiej we wsi Gumna (DW 944). Kierujący samochodem subaru 45-letni mieszkaniec Cieszyna z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne. Mężczyzny nie udał się uratować, zmarł w szpitalu.

Trwa śledztwo mające wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują świadków zdarzenia.

- Wszelkie informacje o zdarzeniu prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, tel. 33 8516281 lub bezpłatny nr alarmowy 997 albo bezpośrednio do prowadzącego postępowanie, tel. 33 8516106 - policjanci proszą o pomoc.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego.
  Z nostalgią wspominam czasy, kiedy istniała instytucja korektora, a artykuł przed publikacją był sprawdzany.
  np. 1) wypadek wieczorem ok godz. 16:30, 2) stracił panowanie nad pojazdem i zginął itd.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0