Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W związku z epidemią koronawirusa służby dezynfekują najbardziej uczęszczane przez mieszkańców miejsca w przestrzeni publicznej – przystanki, przejścia podziemne wraz z windami, place, schody, kładki i chodniki.

Koronawirus. Dezynfekcja w Bielsku-Białej

Jak informuje wydział prasowy urzędu miejskiego, prawie 200 przystanków komunikacji miejskiej dezynfekowanych jest dwa razy w tygodniu. Codziennie dezynfekowane są przejścia podziemne i windy przy ulicach: Barlickiego, pl. Chrobrego; 3 Maja, Matejki; Piastowskiej, Traugutta; 11 Listopada, Krakowskiej i Żywieckiej.

Dwa razy w tygodniu dezynfekcja jest przeprowadzana na chodnikach przed dworcami PKP i PKS, przy ul. Andersa na os. Karpackim i na kładce przy dworcu PKP. Raz w tygodniu prace są wykonywane na placu Chrobrego, schodach przy NOT, placu Ratuszowym i Rynku.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.