Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Rośliny hodowane są na szkolnych warsztatach Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. Produkcja została rozpoczęta przez uczniów, jednak  ze względu na zawieszone zajęcia obecnie jest pod opieką pracowników warsztatów. To rozsady warzyw, ziół, krzewów i drzewek owocowych oraz kwiatów wiosennych. Szkoła prosi działkowiczów i miłośników ogrodów  o wsparcie i kupowanie sadzonek.

Dzisiaj każdy wybór ma znaczenie

– Rośliny rozwijają się zgodnie z rytmem przyrody, budzą się do życia. Znajdują swojego nabywcę, który je pielęgnuje, a one go później czarują swoim blaskiem. Wspólnie sprawmy, aby i w tym roku tak było. Wasz wybór dziś ma znaczenie, wybierając polskie produkty, sprawdzone rozsady, krzewy i drzewka przyczyniacie się do  poprawy egzystencji podmiotów  prowadzących tę działalność. – Opiekunowie warsztatów proszą o pomoc.

Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie ludzi, szkoła stosuje wszelkie możliwe standardy zabezpieczenia.  Można zamówić sadzonki telefonicznie lub poprzez e-mail, w szkole przygotowana zostanie paczka, którą w bezpieczny sposób będzie można odebrać. Kontakt: 508 498 070, zakupy.ogrodnik@onet.pl.

Katalog sadzonek dostępny jest na stronie ogrodnik-bielsko.edu.pl.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.