Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kluby sportowe przeżywają z powodu epidemii trudny czas. Pozbawione możliwości organizacji spotkań przestały zarabiać na dniu meczowym. Kluby liczą się również z tym, że swoje wsparcie ograniczą również sponsorzy.

Fani Podbeskidzia postanowi podreperować budżet klubu i zaproponowali zakup wirtualnych biletów na przełożony mecz z klubem z Niecieczy.

„W tym trudnym czasie, otrzymujemy wiele słów wsparcia i deklaracji ze strony kibiców Podbeskidzia o gotowości pomocy. Przed nami rozgrywka, która znaczy #WięcejNiżMecz! To właśnie z inicjatywy sympatyków dajemy wam możliwość wsparcia klubu poprzez zakup wirtualnego pamiątkowego biletu na odwołany mecz z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza” – informuje klub.

Zakup biletu jest formą dobrowolnej pomocy dla klubu. Nie uprawnia do wstępu na stadion. Nie podlega wymianie. Bilety dostępne są wyłącznie poprzez sprzedaż online w trzech wersjach: normalny, VIP Silver oraz VIP Gold (posiadacze tej kategorii dodatkowo otrzymają upominek z autografami zawodników – do odbioru po ustaniu zagrożenia epidemicznego). Sprzedaż potrwa do soboty 21.03 do godz. 18.

Zniesiony został limit biletów na jedną osobę – każdy może kupić nieograniczoną liczbę biletów.

Kibic, który dokona zakupu, otrzyma e-mail z biletem oraz osobiste podziękowanie od prezesa Bogdana Kłysa.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.