Więcej
  Komentarze
  ależ te Podbeskidzie piękne
  @Gość: a fe taa, bo jeden dworzec to całe Podbeskidzie...
  już oceniałe(a)ś
  3
  12
  @Gosc: Matg ale jest doskonałym przedstawicielem tego "regionu"
  już oceniałe(a)ś
  12
  3
  @Gość: a fe Haysa czuć na kilometr! Idź synek zobacz jakie twoje hanysowo piękne, ale dla pewności wyjdź trochę za centrum :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  12
  inwentarz.ipn.gov.pl/advancedSearch?q=&page=318&grupaAktotworcyId=3&aktotworcaId=3918&typ=2
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  Zapytajcie, szanowni dziennikarze, w PKP PLK dlaczego mamy tak zacofaną infrastrukturę kolejową na Śląsku oraz na Podbeskidziu? Pieniądze m.in. na stacje pojawią sie nie prędzej jak wtedy kiedy zostanie rozpisany przetarg na modernizację linii kolejowej 117 Bielsko-Biała-Kalwaria Zebrzydowska. Pozostaje pytanie czy za kilka lat wyremontowana linia kolejowa i stacje przelotowe zwłaszcza,nie zostaną w krótkim czasie zniszczone przez wandali i młodocianych gangsterów? Jak widzę od kilku lat pewne artykuły są pisane aby obrzydzić ludziom życie w Polsce i poszczególnych miastach, ale Wam sie to nie uda. Pokłosie powolnych zmian na lepsze to chociażby powód kiedy Katowice i Kraków, rzucali losy i mozliwości lobbystów aby mogli przejąć byłe woj. bielskie, a chodziło tylko oto aby jak najwięcej środków z UE, było dzielone w Katowicach albo w Krakowie. Padło na Katowice, stąd BB, jest zbyt daleko historycznie i światopoglądowo od śląska, który w pierwszej kolejności dba o swoje sprawy. Stąd takie a nie inne problemy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  6
  To niemożliwe. Według pana Tuska mamy przecież wyjątkowo pomyślny okres w naszych dziejach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  6
  Dramatem jest zajeżdzona i ponad miarę eksploatowana ul.Krakowska i dalej droga na Kozy,Kęty,Andrychów,Wadowice.Ile osób zamieniłoby tą trasę samochodem, na pociąg jeżdzący w miarę punktualnie,powiedzmy trzy razy na godzinę w szczycie.Szkoda że o tym duet mac,fe nie pisze. No ale, temat jest,zdjęcia są,slajdy są-kasa się zgadza...
  już oceniałe(a)ś
  6
  16