Więcej
  Komentarze
  Poseł Pięta jeszcze o tym nie wie?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  O ja! Penis! Skandal i granda!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani Ewo Furtak. Ja w swoich komentarzach bylem zlosliwy,ale nie przekraczalem pewnej granicy dobrego smaku. Od jakiegos czasu jakis idiota podszywal sie podemnie,bo nie mogl zniesc tego,ze krytykowalem po. Jako trzynasty obrazal wszystko i wszystkich. Jutro zanosze zawiadomienie o przestepstwie. Poswiece te pol godziny czasu, i pojade do prokuratury. Przepraszam w jego imieniu ze obrazil Pania w tym watku. Przykro mi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Trzynasty-jutro ide do prokuratury zlozyc doniesienie o przestepstwie. Jestes zakompleksionym trollem z po,ktory przekroczyl granice dobrego smaku. ja nigdy go nie przekroczylem.Jest cos takiego jak adres ip, dopadna cie szybciej smieciu niz ci sie wydaje. Nie pozwole na wyzywanie od idiotek kogos. Szykuj sie- gliny cie dopadna.
  @Gość: trzynasty Informacja dla prokuratury - chodzi o ip postow zaczynajacych sie od "fuj " i " gimbaza" reszta bedzie w pismie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Do tego doldcze twoje posty sprzed kilku tygodni gdzie zniewazyles poflow pifu . Ja uparty jestem, i nie odpuszczam :) zarty sie skonczyly,zaczal sie placz
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gosc: trzynasty Dolacze, i poslow mialo byc :) klawiatura na telefonie jednak jest glupia.do. zobaczenia w realu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gosc: trzynasty I moj ostatni post- mam dla ciebie dwie wiadomosci- dobra i zla. dobra jest taka, ze jednak jutro nie bede w prokuraturze. Bo ( i tu jest ta zła) zona przypomniala mi, ze jej najlepsza przyjaciolka jest adwokatem w Warszawie, i to ona napisze mi pismo wraz z paragrafami. Z tego co wspominales piszesz z roboty, wiec radzilbym przygotowac psychicznie szefa , ze bedzie mial najazd panow policjantow z prokuratorem :) Ale i tak watpie czy szef bedzie zadowolony z takiego kotła, i skonfiskowania komputerow, wiec zacznij szukac sobie lepiej roboty. Tak na wrazie czego. Eot.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brawo gimbaza,jeden blad poprawiony. A teraz zastanow sie czy bardziej poprawnie jest pewno,czy pewnie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  fuj, powinni być tylko mężczyźni, z tęczowym pozdrowieniem wasz trzynasty gej :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "pewno wbudzi kontrowersje" kiedy zatrudnicie kogos po liceum,zamiast gimbusa ktory nie potrafi napisac kilku zdan po polsku?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0