Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  proponuje takie nowe prawo - w celu zapewnienia prawidłowego wzrost u i rozwoju drzew w Kamienicy należy wyburzyć sąsiadujące z nimi domy!! Teraz rozumiecie o co biega??
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Haha :) ludzie wreszcie zrozumieli że wyborcza manipuluje i łże jak pies . Lepiej późno niż wcale.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Artykuł jedna wielka ściema. Wycinka drzew w Kamienicy czy na cmentarzu nie ma nic wspólnego z #lexSzyszko. Przestańcie kłamać. Sam będę wycinać 16 świerków i nie ma to nic wspólnego z #lexSzyszko!!! Zgodę na wycinkę UM wydał mi w październiku i nie zdążyłem przed śniegiem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ostatecznie zostają tylko ohydne cmentarne tuje otaczające już niemal każdą posesję. Ludzie, myślcie, nie podążajcie jak barany za stadem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A co ma wspólnego wycinka w pasie drogowym z nowelizacja ustawy o ochronie przyrody. Toż to czyste pieniactwo!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ja tu widzę pnie topoli co co się stało że taki płacz w ich obronie?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kazik: "Coście sku...syny uczynili z tą krainą"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W artykule brak jednej, podstawowej informacji - czy wycinka drzew w Kamienicy związana jest z ustawą Szyszki (a więc wycinka na prywatnych działkach prowadzona przez ich właścicieli), czy też związana jest z planowaną inwestycją drogową. Brak takiej informacji sprawia, że artykuł z samego założenia jest tendencyjny. Może ktoś z czytelników wie, bo na Panią Furtak nie ma co liczyć.
  @wiech01 nie widzisz pajacu, że pisze w pierwszym zdaniu USTAWA
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @12witia1 Ależ widzę. Widzę również, że większość zdjęć pokazuje wycinkę tuż przy drodze i potoku, a to może sugerować, że wycinka jest związana z robotami drogowymi lub regulacją potoku i nie ma nic wspólnego z ustawą. Widziałem w Wapienicy solidną wycinkę przy Międzyrzeckiej, która nijak się ma do ustawy. Nie podniecaj się więc napisem USTAWA i nie obrażaj ludzi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0