Komentarze
Te zdjęcia nie pokazują NIC. A mialo byc o zmianach w Beskidach... Brak opisów zdjec zrozumialy bo....... o czym pisać? Dziecinna zabawa dronem.
już oceniałe(a)ś
0
0
Narciarstwo zjazdowe to wyjątkowo niszczycielski sport. Jest tyle innych możliwości by się wyszaleć a ludzie tak b się upierają przy tym. Swoje narty sprzedałem już dawno temu.
@Jarosław Augustynowicz I dobrze zrobiles, bo takich w tym sporcie nie potrzeba. Jesli tobie wystarczy flaszka zagrycha, to rzeczywiscie masz sposób na to, by się wyszaleć.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Jarosław Augustynowicz O tym samym pomyślałem. Jeśli narty to biegówki!
już oceniałe(a)ś
0
0
Szyszkownicy żerujący.
@czarna_brygada09 Tutaj grunty są na pewno Lasów Państwowych więc Generalny Dyrektor LP wydaje decyzje o wyłączeniu gruntów z produkcji leśnej. Procedura na pewno już się toczyła długo przed Szyszko i jego straszną ustawą, ten człowiek nie ma z tym nic wspólnego.
już oceniałe(a)ś
0
0
@bruxo To są w większości prywatne lasy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ja tu widzę rzeź drzew.
@iq120 A ja widzę w końcu szerokie trasy, ośrodek narciarski z prawdziwego zdarzenia i niesamowite widoki pośród milionów drzew, które ocalały z "rzezi".
już oceniałe(a)ś
0
0
A schody ruchome będą???????????????????????????????
już oceniałe(a)ś
0
0
No i co, nie da się? Da. Trzymam kciuki za powodzenie. Tylko jak tam dojechać?
@reden01 parking w Buczkowicach a pod wyciąg skibusy co 5 minut.
już oceniałe(a)ś
0
0
@spoogie Takie problemy i takie same plany byly juz w latach siedemdziesiątych. A jak dojechać ? ruszyc tylek o pstej rano i być pierwszym na parkingu. Najbardziej smieszą mnie około dwunastej w południe stojace w korku samochody z rejestracja SB.
już oceniałe(a)ś
0
0
@reden01 Trzymaj lepiej kciuki, żeby nie trafiła się 2 tygodniowa ulewa. Po wyrżnięciu drzew, wielki ośrodek narciarski, wyląduje w dolinie.
już oceniałe(a)ś
0
0
@tak_bywa@gazeta.pl Kolego / koleżanko. Czy wiesz jakie szkody w Beskidach, w tym w masywie Skrzycznego Malego Skrzycznego wyrządziła huta w Trzyńcu do spólki z kornikem drukarzem ? Te wycięte drzewa to promil tego co w ostatnich kilkunastu latach musiało byc wycięte z powodu kornika. A żeby wiedzieć co sie pisze, należalo by pojechać do Szczyrku zobaczyć na miejscu. To nie jest wycinka w jednym miejscu.
już oceniałe(a)ś
0
0
@andrzejg52 Ależ wszystko jedno z jakiego powodu wycięto tyle drzew, chodzi o efekt - brak ochrony przed spływaniem warstwy ziemi w razie ulew. Nie pamiętasz, jak kilka lat temu "zjechały" domy wybudowane na stoku góry - też w Beskidach.
już oceniałe(a)ś
0
0
@tak_bywa@gazeta.pl Przepraszam, ale to nie bylo w Beskidach, były to pagórki gdzies koło Suchej, czy bardziej na wschód. a przyczyną nie była wycinka lasu, a postawiene domów w niewłasciwym miejscu, tak samo jak budowa na terenach zalewowych rzek.
już oceniałe(a)ś
0
0