Więcej
  Komentarze
  Na zachodzie od dawna już wiadomo, że robiąc coraz szersze i wygodniejsze ulice, jedynie zwiększamy ruch samochodowy. Podobnie będzie w Szczyrku. Ciekawe czy ktoś już pomyślał co będzie jak to wszystko skumuluje się na wąskich drogach Szczyrku i gdzie to będzie parkować... LOGIKA NAKAZYWAŁABY ZROBIĆ DO SZCZYRKU KOLEJKĘ PODMIEJSKĄ (MOŻE WĄSKOTORÓWKĘ) COŚ NA KSZTAŁT TEGO CO JEŹDZI W KARKONOSZACH PO CZESKIEJ STRONIE. Ale tu nie ma logiki, jest schlebianie wygodzie. Będzie więcej narzekania na tłok w Szczyrku. Gratulować...
  @jarek_blo
  Bzdura.
  Ma zachodzie wybudowano właśnie autostrady, drogi szybkiego ruchu i obwodnice jako konieczne elementy systemu komunikacyjnego. A potem zaczeto kombinować i powstawały kolejne drogi łączące tą sieć. I dopiero wtedy doszli do wniosku, ze nie tędy droga, bo nie usprawnia to ruchu, ale go korkuje. Z tym, ze w maszym przypadku do takiego stanu droga daleka. Mieszkańcy Buczkowic też mają prawo zyć normalnie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  A te pasy asfaltu po bokach to ścieżka rowerowa? Czy jest jakiś wygodny (!) asfalt z Katowic do Szczyrku, tylko dla rowerów. Tak jednym ciągiem, bez kombinowania. Dla czego w tym kraju hołubi się samochodziarzy, a rowerem nie da się sprawnie i szybko poruszać? Proszę odwiedzić zachodnią Europę, dróg i drogowskazów dla rowerzystów zatrzęsienie.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Nie można dać jakiejś mapki?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Czy wy płacicie fotoreporterom od sztuki?
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  ha ha ha, ta droga nie jest do Szczyrku
  na polach za rondem zapewne w ciągu kilku lat powstanie wielki supermarket
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Y
  już oceniałe(a)ś
  0
  0