Więcej
  Komentarze
  no tak, nie ma kilku dni bez wypocin Furtak. Zawsze to samo. Albo piękna jesień w Beskidach i piękne ceny. Albo atrakcje jak z koziej d..y. Albo na narty. Remont kolejek i uruchomienie. Zniknie śnieg to Ewa będzie zapraszać na piękną wiosnę w Beskidy. Czy ta kobieta potrafi napisać coś, co nie jest wtórną kopią wcześniejszego tekstu? Czy dalej będzie utrzymywana w redakcji z powodu jakiś haków lub kontaktów?
  @marszalek1980 Czy ta kobieta potrafi napisać coś, co nie jest wtórną kopią wcześniejszego tekstu? ---------------------------------------------------------- oczywiscie ze potrafi. Co tydzien prowadzi fascynujacy cykl artykulow pod tytulem: Czy pamietacie jakie Bielsko* bylo brzydkie, szare i smutne? * po tygodniu zmienia Bielsko na cieszyn po nastepnym tygodniu na wisle, pozniej na szczyrk skoczow chybie wilkowice kozy buczkowice I...... Czy pamietacie jakie bielsko bylo smutne szare i brzydkie?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @cale_zycie_z_wariatami Zapomnialbym o wisience na torcie! Nastepny artykul za tydzien zaczyna sie : Dzisiaj bielsko jest piekne, ale zamek jest smutny szary i brzydki .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @cale_zycie_z_wariatami kiedyś Ewa była piękna, ale teraz jest smutna, szara i brzydka
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @marszalek1980 Boskie :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cotygodnioay cykliczny wybitny artykul pani Furtak gdzie na narty. Co kilka dni dowiaduje sie ze wisla szczyrk i istebna zapraszaja . I tak przez bite pol roku.. Masakra :(
  @cale_zycie_z_wariatami śmieję się do rozpuku. Bo to prawda. Sama prawda…
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @panewnik Wiesz .... To jest zabawne, ale to taki smiech przez łzy. Bo my musimy te wypociny czytac, a ona dostaje za to pieniadze :(
  już oceniałe(a)ś
  0
  0