Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Redaktor tego idiotycznego artykulu chyba nigdy w Wisle niebyl. Golegiewski to jest totalne dno.Starej daty i napewno nie z duchem czasu,jedyne co ok to basen i tez nie zawsze. Jest tyle przepieknych i eleganckich apartamentow a wy ciagle klepiecie to samo? Ciekawe czemu???
  @Joanna Gilner Tomaszewski Furtak od lat ma kilkadziesiat artykulow ktore po prostu wkleja do kolejnych wiadomosci.Nawet jesli sa nieaktualne albo bezsensowne. Wystarczy poczytac bielska wyborcza pare miesiecy zeby zauwazyc ze 70% wiadomosci jest co roku tych samych. A nawet nie co roku, ale co pare tygodni / miesiecy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szanowni Redaktorzy, rozumie, że artykuł jest obiektywny o pozostałej części Beskidów nic nie słychać ? Szczyrk będzie już niedługo o wiele nowocześniejszy od Wisły i z lepszym dojazdem i dla gości z całej Polski a nie tylko ze Śląska. Rozumie działanie mechanizmu kapitalistycznego, kto płaci o tym piszemy ale trzeba było to wyraźnie napisać, że artykuł jest o Wiśle.
  @Jonek Mentolowski Szczyrk ? Szczyrk to nuuudaaaa !!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Proponuje zbanować gościa szerzącego nienawiść - @cale_zycie_z_wariatami. Ewidentnie ma problemy emocjonalne.
  @Jonek Mentolowski Nienawisc? :) zglos mnie kolego do prokuratury,jesli tutaj widzisz nienawisc.jestem mieszkancem bielska,i bronie mojego domu przed bandytami. Furtak od dwoch tygodni wbrew polskiemu rzadowi i wbrew Polsce chce tu sprowdadzic uchodzcow. Na czyje zamowienie jest ta akcja? Wyborcza juz nie jest polska gazeta,wykupil ja sorosz. To chyba odpowiedz.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  99% bielszczan nie chce w bielsku uchodzcow. Furtak od dwoch tygodni chce nam udowodnic ze jest inaczej.ze czarne jest czarne,a biale jest biale. Wczoraj czterech takich "uchodzcow" zadzgalo nozami Polaka w ełku. Nie dajmy sobie wciskac kitu. Nie dajmy sie tej antypolskiej propagandzie. Bo za rok bedziemy mieli w bielsku drugie niemcy. Zaczyna sie od jednej rodziny,a skonczy na tym,ze bedziemy sie bali wyjsc z domu.
  @cale_zycie_z_wariatami Sam jesteś niestety wariatem i grafomanem. Słuchałeś dobrze relacji z pominięciem Trwam ? Ten młody człowiek (szkoda go jak każdego człowieka), który zginął najpierw napadł na ten lokal, okradł go ( ukradł z kumplem podobno 2 butelki jakiegoś napoju). Nie bronie bandziora, który zaatakował nożem ale ty kolo przeginasz! Mam nadzieje, że jakiś moderator w końcu tobą się zainteresuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Jonek Mentolowski Najpierw rzucil petarde w sylwestra obok kebaba. I od tego sie zaczelo. Mimo wszystko zabicie goscia za petarde to lekkie przegiecie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Korki na drodze do Wisły i w samej Wiśle są koszmarne! Nie przebiją zakopianki, ale skutecznie zniechęcają do odwiedzania tej perły. Perła jest już lekko czarna od smogu, który zimą się nad nią unosi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Perla beskidow jest tylko jedna! Nasza wysmienita dziennikarka (mam nadzieje ze juz niedlugo)Ewa Fe!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0