Więcej
  Komentarze
  To idzie młodość! Brawo dzielni KODersi!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Wspaniała inicjatywa, już widzę jak posłowie PiSu zżymają się, widząc, że społeczeństwo nie życzy sobie dyktatury i jest gotowe bronić wolności i demokracji. Tak trzymać! Do zobaczenia na kolejnej demonstracji!
  @Gość: !!! Tylko KOD !!! Posłowie PiS to mają niestety ubaw i zacierają ręce z radości bo Opozycja która robi takie głupie akcje to jest lepsza niż tłum zwolenników. Dzięki KOD nikt inteligentny nawet nie pomyśli by wychylić się ze sprzeciwem wobec PiS z obawy by nie powiązano go z tą geriatryczną ekipą której odebrało rozum.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gość: !!! Tylko KOD !!! tylko zbierzcie choć 20 osób......
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  @anita_ani_tamten Nie ma obaw, na sobotnich i niedzielnych marszach gromadzą się tłumy. Tutaj młodzi aktywiści KOD, wspaniali ludzie, po prostu byli w pracy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Gosc: !!! Tylko KOD !!! Jakie tłumy dziadek. Na poprzednim kodzie było 30 osób. Wliczając wszystkie koty fe.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gość: trzynasty Koty to zboczenie waszego guru prezesa, gó...arzu. Na poprzednim marszu było nas dużo więcej, 30 osób to sama Grażynka Staniszewska przyprowadziła.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Gosc: !!! KOD !!! hahah dziadku bo zawału dostaniesz :) wielka Pani Senator aż 30 osób przyprowadziła ? : to ma poparcie jak baba z magla... :) Dzięki waszym akcjoo tylko ludi zniechęcacie do jakiejkolwiek opozycji wobec Pis - bo każdy inteligentny człowiek po zastanowieniu stwierdzi że KOD to niezły obciach jak się tak staruszki wygłupiają, I karetkę zamawiajcie na te spędy bo prędzej czy później ktoś wam tam padnie i będziecie ludziom wmawiać ze to PiS go zamordował ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gość: !!! KOD !!! Dziadek weź leki. Przeglądanij zdjęcia. Ostatnio były pustki. I już będą zawsze pustki, bo kompromitujecie i kod, i opozycję.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  jak miał sobi nakleić na d... jak sobie tam wsadził unijną flagę?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dziś wyrzucili z radiowej Trójki najlepszego dziennikarza redakcji publicystyki Marcina Zaborskiego, bo miał czelność zadawać politykom pis niewygodne pytania. Cham zagłosował i cham wygrał wybory. Na dodatek jest to cham i wyjątkowy hipokryta, który nieustannie wyciera sobie gębę Krzyżem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  coraz częściej mamy gości z Rybnika
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Cieszcie się ludzie ze nikt nie zadzwonił na policję, bo by was jeszcze w psychiatryku zamkneli:)
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Żałosne
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Też nie mają o czym pisać... 10 osób, którym się strasznie nudzi w domu wychodzi na rynek i robią z siebie pośmiewisko. A tytuł tego artykułu rozbraja :) A te taśmy to sobie przyklejcie na d...
  już oceniałe(a)ś
  0
  1